Medarbetare - Svanen.se

Medarbetare

Anders Jacobsson
Produktansvarig/Miljöhandläggare för tryckerier och kuvert
+46 (0)8-55 55 24 46 anders.jacobsson@svanen.se
Anders Jacobsson
Ann Strömberg
Miljöhandläggare
+46 (0)8-55 55 24 09 ann.stromberg@svanen.se
Ann Strömberg
Anna Norberg
Pressansvarig
+46 (0)8 - 55 55 24 13 anna.norberg@svanen.se
Anna Norberg
Björn Haugland
Affärsområdeschef Hus
+46 (0)8 55 55 24 61 bjorn.haugland@svanen.se
Björn Haugland
Björn Persson
Systemadministratör/ -utvecklare
+46 (0)8-55 55 24 50 bjorn.persson@svanen.se
Björn Persson
Bosse Stridh
Miljöhandläggare tjänster
+46 (0)8-55 55 24 31 bosse.stridh@svanen.se
Bosse Stridh
Caroline Karlsson
Nordiskt produktgruppsansvarig: Kemtekniska tjänster
+46 (0)8 - 55 55 24 95 Caroline.Karlsson@svanen.se
Caroline Karlsson
Cecilia Wilhelmsson
Kommunikatör och presskontakt
+46 (0)8-55 55 24 22 cecilia.wilhelmsson@svanen.se
Cecilia Wilhelmsson
Christer Andersson
Miljöhandläggare tjänster
+46(0)769 - 417 772 christer.andersson@svanen.se
Christer Andersson
Christian Quarles van Ufford
Marknads- och kommunikationschef
+46 (0)8 55 55 24 94 christian.quarles@svanen.se
Christian Quarles van Ufford
Christina Leijon
Ekonom
+46 (0)8 55 55 24 00 christina.leijon@svanen.se
Christina Leijon
Elin Ottosson
Miljöhandläggare
08-55 55 24 06 elin.ottosson@svanen.se
Elin Ottosson
Elinor Holén
Miljöhandläggare
08-55 55 24 38 elinor.holen@svanen.se
Elinor Holén
Elsa Levinson
Projektledare Business to business/Ansvarig Nätverket
+46 (0)8-55 55 24 54 elsa.levinson@svanen.se
Elsa Levinson
Erik Blücher
Programmerare
+46 (0)8 - 55 55 24 18 erik.blucher@svanen.se
Erik Blücher
Eva-Lotta Lindholm
Produktspecialist, produktrådgivare, råvaruexpert
+46 (0)8-55 55 24 57 eva-lotta.lindholm@svanen.se
Eva-Lotta Lindholm
Fredrik Winqvist
Formgivare, kommunikatör
+46 (0)8-55 55 24 43 fredrik.winqvist@svanen.se
Fredrik Winqvist
Gun Nycander
HR- & Kvalitetschef/Vice vd
+46 (0)8-55 55 24 21 gun.nycander@svanen.se
Gun Nycander
Hamid Ahmadi
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 28 hamid.ahmadi@svanen.se
Hamid Ahmadi
Hanna Kotamäki
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 67 hanna.kotamaki@svanen.se
Hanna Kotamäki
Helen Karlsson
Miljöhandläggare
+46 (0)8-55 55 24 58 helen.karlsson@svanen.se
Helen Karlsson
Ingela Hellström
Affärsområdeschef Tjänster
+46 (0)8-55 55 24 45 ingela.hellstrom@svanen.se
Ingela Hellström
Ingvor Svensson
Miljöhandläggare tjänster
+46 (0)733-45 65 81 ingvor.svensson@svanen.se
Ingvor Svensson
Johan Husberg
Miljöhandläggare tjänster
+46 (0)8-55 55 24 34 johan.husberg@svanen.se
Johan Husberg
Johanna Brusquini
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 08 johanna.brusquini@svanen.se
Johanna Brusquini
John Carlsson
Miljöhandläggare
+46 (0)8-55 55 24 23 john.carlsson@svanen.se
John Carlsson
Jonas Oldmark
Kund- & licensieringschef
+46 (0)8-55 55 24 14 jonas.oldmark@svanen.se
Jonas Oldmark
Josephine Jansson
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 17 josephine.jansson@svanen.se
Josephine Jansson
Katarina Pramner
Kundadministratör
+46 (0)8 55 55 24 10 katarina.pramner@svanen.se
Katarina Pramner
Kristin Stamyr
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 59 kristin.stamyr@svanen.se
Kristin Stamyr
Kristoffer Lawner
Administratör
+46 (0)8-55 55 24 55 kristoffer.lawner@svanen.se
Kristoffer Lawner
Leif Lång
Miljöhandläggare Möbel & inredning
+46 (0)8 55 55 24 26 leif.lang@svanen.se
Leif Lång
Lena Axelsson
Produktutvecklingschef
+46 (0)8-55 55 24 24 lena.axelsson@svanen.se
Lena Axelsson
Lina Harström
Produktansvarig/Miljöhandläggare Kemtek
+46 (0)8-55 55 24 07 Lina.Harstrom@svanen.se
Lina Harström
Linda Carnby
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 86 linda.carnby@svanen.se
Linda Carnby
Lotten Wesslén
Kriterieredaktör
Lotten Wesslén
Lukas Sjölén
Affärsområdeschef Papper & Trä
+46(0)8-55 55 24 53 Lukas.Sjolen@svanen.se
Lukas Sjölén
Maria Göransson
Produktansvarig pappers- och hygienprodukter
+46 (0)8-55 55 24 29 maria.goransson@svanen.se
Maria Göransson
Maria Sundesten
Kundadministratör
+46 (0)8-55 55 24 16 maria.sundesten@svanen.se
Maria Sundesten
Maria Tengqvist
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 92 maria.tengqvist@svanen.se
Maria Tengqvist
Ove Jansson
Produktansvarig Batterier, Kontorsmaskiner, TV, Tonerkassetter
+46 (0)8-55 55 24 41 ove.jansson@svanen.se
Ove Jansson
Pehr Hård
Tjänstledig
+46 (0)8 -55 55 24 85 pehr.hard@svanen.se
Pehr Hård
Per Sandell
Affärsutvecklare/Affärsområdeschef Fonder
+46 (0)8-55 55 24 35 per.sandell@svanen.se
Per Sandell
Pernilla Hedberg
IT-ansvarig
+46 (0)8-55 55 24 05 pernilla.hedberg@svanen.se
Pernilla Hedberg
Pierre Papp
Ekonomi- & administrationschef
+46 (0)8 55 55 24 15 pierre.papp@svanen.se
Pierre Papp
Ragnar Unge
VD, Miljömärkning Sverige
+46 (0)8-55 55 24 04 ragnar.unge@svanen.se
Ragnar Unge
Rebecca Uggla
Projektrådgivare / Energiexpert
+46 (0)8-55 55 24 32 rebecca.uggla@svanen.se
Rebecca Uggla
Sanna Wihlborg
Miljöhandläggare, Tjänster
+46-(0)769-41 28 49 sanna.wihlborg@svanen.se
Sanna Wihlborg
Sara Bergman
Krieriechef
+46 (0)769-48 64 58 sara.bergman@svanen.se
Sara Bergman
Sergio Duarte
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 66 sergio.duarte@svanen.se
Sergio Duarte
Susanna Vesterlund
Nordiskt produktansvarig (föräldraledig)
+46 (0)8-55 55 24 40 susanna.vesterlund@svanen.se
Susanna Vesterlund
Susanne Hellman
Produktansvarig Hotell, miljöhandläggare tjänster
+46 (0)8-55 55 24 42 susanne.hellman@svanen.se
Susanne Hellman
Svante Sterner
Affärsområdeschef Kemtekniskt
+46 (0)8-55 55 24 52 svante.sterner@svanen.se
Svante Sterner
Svetlana Sopa
Produktansvarig/Miljöhandläggare
+46 (0)8-55 55 24 49 svetlana.sopa@svanen.se
Svetlana Sopa
Therese Rydén
Kommunikatör
+46 (0)8 55 55 24 08 therese.ryden@svanen.se
Therese Rydén
Ulf Eriksson
Produktansvarig/Miljöhandläggare
+46 (0)8-55 55 24 44 ulf.eriksson@svanen.se
Ulf Eriksson
Ulla Sahlberg
EU Ecolabel koordinator
+46 (0)8-55 55 24 30 ulla.sahlberg@svanen.se
Ulla Sahlberg
Vahida Lindström
Miljöhandläggare
+46 (0)8-55 55 24 48 vahida.lindstrom@svanen.se
Vahida Lindström
Xenofon Lemperos
Miljöhandläggare
+46 (0)8 55 55 24 65 xenofon.lemperos@svanen.se
Xenofon Lemperos